Regionální prodejce Lomax
Regionální prodejce Lomax

Zasklívání lodžií

realizace - AluVista
realizace - AluVista
realizace - AluPlus
realizace - AluPlus
realizace - AluPlus interiérové provedení
realizace - AluPlus interiérové provedení
AluVista-bezrámový systém
AluVista-bezrámový systém
AluPlus -rámový systém
AluPlus -rámový systém
slevový kupón
slevový kupón

Zasklení balkónu nebo lodžie rozšiřuje užitnou plochu bytu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Nově zasklený prostor slouží zároveň jako ochrana proti hluku, prachu, exhalacím, dešti a extrémním teplotám. Zasklení lodžie představuje rovněž úsporu nákladů na vytápění bytu. Společnost ALUMISTR je výrobcem obou typů zasklívacích systémů – rámového a bezrámového. Řadu prvků mají oba systémy stejnou nebo podobnou, v něčem se však liší. Vynikají velmi snadnou ovladatelností a minimálními požadavky na údržbu. Při využití bezpečnostního skla a uzamykatelné varianty provedení slouží jako účinná překážka proti vloupání. Výběr vhodného typu zasklívacího systému závisí na konkrétních požadavcích zákazníka.

AluPlus - rámový zasklívací systém

Hliníkový rám je osazen sklem o tloušťce 4 – 6 mm, pro zvýšení izolačních vlastností systému lze využít i izolační dvojsklo o tloušťce 16 mm. Způsob otevírání je posuvný, tzn. jednotlivá skla se zasouvají za sebe ve variantách 2-dílné, 3-dílné, 4-dílné nebo 5-dílné posuvné stěny. Ovládání je velmi jednoduché a provoz téměř bezúdržbový. Systém se montuje rychle a bezpečně bez použití lešení či lávky.

AluVista - bezrámový zasklívací systém

Zasklívací systém bez svislých hliníkových dělících rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla o toušťce 6 mm jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, které umožňují posun křídel ve vodících kolejnicích. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí z prostoru lodžie či balkónu.