Regionální prodejce Lomax
Regionální prodejce Lomax

Pohony pro brány

Pokud uvažujete o automatické bráně, je dobré konkrétní situaci prokonzultovat s našim technikem. Výběr správného pohonu totiž ovlivňuje více skutečností jako jsou např. rozměry brány, hmotnost brány, umístění pohonů, provozní účinnost apod. Po vybrání konkrétního řešení Vám technik dodá nákresy pro správnou přípravu elektrické instalace a základu pro pohon. Automatizovat se samozřejmě dají i stávající fungující brány. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit užitný komfort takovéto brány.

Typy pohonů křídlových a posuvných bran

Pohony pro posuvné brány
V sortimentu jsou pohony jak pro privátní, tak i pro průmyslové brány. Pohony bran se vyznačují vysokou spolehlivostí s minimální údržbou. Pro jednodušší orientaci jsme pro Vás připravili sady pohonů včetně řízení a nutného příslušenství. Pořízením sady současně uspoříte finanční prostředky.
pohony pro posuvné brány
Pohony pro křídlové brány
I zde jsme pro Vás připravili sady pohonů včetně řízení a doplňků. Určení správné sady ovlivňuje samozřejmě hmotnost křídla, délka křídla a také průvzdušnost. Konrétní řešení konzultujte s našimi odbornými techniky, kteří Vám rádi bezplatně poradí.
pohony pro křídlové brány
Závory a parkovací systémy
Veškeré automatické závory jsou elektromechanické a přizpůsobeny k možnému zapojení široké škály bezpečnostních a ovládacích prvků. Dále máme k dispozici zabezpečení parkovacích míst pomocí elektromechanické zábrany nebo pomocí sloupků s řetězem. Detaily je nutné konzultovat nad konkrétní poptávkou.
pohony pro závory