Regionální prodejce Lomax
Regionální prodejce Lomax

Sítě proti hmyzu

Sítě patří k tradičním způsobům ochrany oken proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených PVC s nízkou tepelnou roztažností, odolných proti protržení a proti korozi, s dlouhou životností. Hliníkový rám dokážeme přizpůsibit jakémukoli oknu, můžete si vybrat z bohaté nabídky barev nebo imitací dřeva.

Typy sítí proti hmyzu

Okenní pevné sítě
Okenní pevné sítě lze jednoduše instalovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do okenních rámů a jsou vhodné pro všechny typy okenních profilů. Oblíbené jsou také díky snadné údržbě a manipulaci.
síť okenní
Okenní pevné sítě s lemem
Profil s lemem patří mezi nejkvalitnější a tudíž i nejvyhledávanější typy vzhledem k zajištění maximální těsnosti. Z venkovní strany přesně lícuje s okenním profilem.
síť okenní
Dveřní sítě
Síťové dveře jsou velmi oblíbeny pro svoji praktičnost. Rám této sítě je sestaven z hliníkového profilu pomocí vnějších nebo vnitřních (neviditelných) rohových spojek.
síť okenní
Integrované rolovací sítě
Integrovaná síť proti hmyzu přímo v roletě umožňuje mít staženu roletu, nebo síť, nebo oboje společne - je nezávislá na ovladání rolety. Síť se ovládá manuálně.
síť okenní